Hakkında

Ben bir Android aşığıyım. Her zaman yeni yazılım uygulamalarını test etmekle ilgilenmişimdir. Instagram’ı uzun yıllardır kullanıyorum ve sıkıldım. Bu yüzden Instagram’ın değiştirilmiş versiyonunu aramaya karar verdim, yemin ederim bu modern çağda AeroInsta’yı kullanmaya değer.

Bu web sitesinde AeroInsta Mods uygulamasını sunuyoruz. Özellikle, AeroInsta, bildiğiniz gibi AeroInsta, Resmi Instagram’da bulunmayan birçok özelliğe sahip Instagram’ın Değiştirilmiş Bir Sürümüdür.

AeroInsta, Instagram’ın çok popüler bir MOD’udur (Android Uygulaması). Bu uygulama, Instagram’ınızın görünümünü ve hissini değiştirmek için kullanabileceğiniz birçok özelleştirme seçeneğine ve temaya sahiptir.

Bu uygulamayı çevrimiçi durumunuzu gizlemek, son görülme, Beğenilen gönderileri kaldırmak, Her şeyi indirmek, Sesle oynamak vb. için de kullanabilirsiniz. Bu uygulama Google Play Store’da mevcut değildir, ancak internetten indirebilirsiniz.

Genel olarak, AeroInsta, resmi uygulamada bulunmayan birçok özelliğe sahip Instagram için harika bir MOD’dur. Yani, Instagram’ın birçok özelliğe sahip Modlu bir sürümünü arıyorsanız, kesinlikle AeroInsta’yı denemelisiniz.