İhlal Bildirimi

All the content on Aeroinsta.com.tr is either submitted to Aeroinsta.com.tr by email or is readily available in various places on the Internet and believed to be in the public domain. Content (including images and videos) posted are believed to be posted within our rights according to the U.S. Copyright Fair Use Act (Title 17, U.S. Code.)

Telif hakkı ihlali iddialarına ilişkin açık bildirimlere yanıt vermek politikamızdır. Bir telif hakkı sahibi veya temsilcisiyseniz ve web sitemizde (Aeroinsta.com.tr) barındırılan herhangi bir içeriğin telif haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bu gereksinimleri doğrulamak için aşağıdaki bilgileri içeren yazılı bir bildirim gönderebilirsiniz:

İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili bir kişinin fiziksel veya elektronik imzası.

İhlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan çalışmanın bir açıklaması veya Aeroinsta.com.tr web sitesindeki birden fazla telif hakkıyla korunan çalışma tek bir bildirim kapsamındaysa, bu sitedeki bu tür çalışmaların temsili bir listesi.

İhlal edici olduğu veya ihlal edici faaliyete konu olduğu iddia edilen ve kaldırılacak veya erişimi engellenecek materyalin bir açıklaması ve Aeroinsta.com.tr’un materyali bulmasına izin vermek için makul ölçüde yeterli bilgi. Bir yayıncının beslemesini ve söz konusu yayında ihlal olduğunu düşündüğünüzde bunu sağlamak, içeriği hızlı bir şekilde bulmamıza yardımcı olmanın en iyi yoludur.

Aeroinsta.com.tr’nin sizinle iletişime geçmesine izin vermek için makul ölçüde yeterli olan adres, telefon numarası ve sizinle iletişime geçilebilecek elektronik posta adresi gibi bilgiler. Materyalin şikayet edilen şekilde kullanılmasına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya kanun tarafından izin verilmediğine dair iyi niyetli bir inancınız olduğuna dair bir beyan.

Yalan beyanda bulunma cezasına tabi olarak, bildirimde yer alan bilgilerin doğru olduğuna ve ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuza dair bir beyan.

Materyalin veya faaliyetin ihlal edici olduğuna dair bilerek yanlış beyanda bulunan herhangi bir kişinin sorumluluğa tabi olabileceğini lütfen unutmayın.

Lütfen bildiriminizi şu adrese gönderin: aeroinstatr@gmail.com