Telif Hakkı

aeroinsta.com.tr/ adresindeki tüm içerik ya https://aeroinsta.com.tr/ adresine e-posta ile gönderilmiştir ya da internette çeşitli yerlerde hazır olarak bulunmaktadır ve kamu malı olduğuna inanılmaktadır. Yayınlanan içeriğin (resimler ve videolar dahil) ABD Telif Hakkı Adil Kullanım Yasası (Başlık 17, ABD Kanunu) uyarınca haklarımız dahilinde yayınlandığına inanılmaktadır.

Telif Hakkı İhlali Bildirimi

aeroinsta.com.tr 17 U.S.C. § 512 ve Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası (“DMCA“) ile uyumludur. Politikamız, herhangi bir ihlal bildirimine yanıt vermek ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) ve diğer geçerli fikri mülkiyet yasaları kapsamında uygun önlemleri almaktır.

Telif hakkıyla korunan materyaliniz https://aeroinsta.com.tr adresinde yayınlanmışsa veya herhangi bir arama motoru aracılığıyla telif hakkıyla korunan materyalinize bağlantılar döndürülüyorsa ve bu materyalin kaldırılmasını istiyorsanız, aşağıdaki bölümde listelenen bilgileri ayrıntılı olarak içeren yazılı bir iletişim sağlamalısınız. Sitemizde listelenen ve telif haklarınızı ihlal eden bilgileri yanlış beyan etmeniz halinde, zararlardan (masraflar ve avukatlık ücretleri dahil) sorumlu olacağınızı lütfen unutmayın. Bu konuda hukuki yardım almak için öncelikle bir avukata başvurmanızı öneririz.

Telif hakkı ihlali iddianıza aşağıdaki unsurlar dahil edilmelidir:

  • İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili kişinin kanıtını sağlayın.
  • Sizinle iletişime geçebilmemiz için yeterli iletişim bilgilerini sağlayın. Geçerli bir e-posta adresi de eklemelisiniz.
  • İhlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan çalışmayı yeterli ayrıntıda tanımlamalı ve materyalin aeroinsta.com.tr arama sonuçlarında göründüğü en az bir arama terimini içermelisiniz.
  • Şikayet eden tarafın, materyalin şikayet edilen şekilde kullanılmasına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine dair iyi niyetli bir inancı olduğuna dair bir beyan.
  • Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve yalancı şahitlik cezası altında, şikayet eden tarafın ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair bir beyan.

İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır.

Lütfen ihlal bildirimini e-posta yoluyla aeroinstatr@gmail.com adresine gönderin.

E-posta yanıtı için lütfen bize bir veya iki gün süre tanıyın. Şikayetinizi İnternet Servis Sağlayıcımız gibi diğer taraflara e-posta ile göndermenin talebinizi hızlandırmayacağını ve şikayetin düzgün bir şekilde dosyalanmaması nedeniyle gecikmeli bir yanıtla sonuçlanabileceğini unutmayın. Teşekkürler.

İletişim bilgileri

Aeroinsta.com.tr ile ilgili herhangi bir sorununuz varsa, size e-posta yoluyla yardımcı olmak için her zaman buradayız. Bizimle e-posta yoluyla iletişime geçmenin tek yolu işte e-postamız: aeroinstatr@gmail.com