AeroInsta’da Sohbette Medya Dosyaları Nasıl İndirilir?

Başka web siteleri kullanmadan doğrudan AeroInsta’dan medya indirmek ister misiniz? Evet! Bu kılavuzda, indirme ayarlarını nasıl etkinleştireceğinizi öğreteceğim, böylece AeroInsta’daki düğmeye sadece bir dokunuşla indirebilirsiniz.

Resmi Instagram’da herhangi bir video indirmek istediğimizde, söz konusu videonun bağlantısını kopyalamamız ve videonun tamamını indirmek için üçüncü taraf bir web sitesi kullanmamız gerekir. Resmi Instagram’daki videoları bile indirebiliriz, ancak yalnızca 15 saniyelik bir süre sınırı vardır. Bu, 15 saniyeden uzun bir video indirirseniz, videonun tamamını indiremeyeceğiniz anlamına gelir.

Öte yandan, AeroInsta, düğmeye sadece bir dokunuşla videonun tamamını indirmenize izin verir. Ancak AeroInsta’da indirme ayarlarını etkinleştirdiğinizden emin olun.

İndirme ayarlarını etkinleştirmek için izlenecek adımlar:

 1. İlk olarak, AeroInsta’yı telefonunuza indirin ve Instagram hesabınıza giriş yapın veya yeni bir hesap oluşturun
 2. Sağ alt köşedeki profilinize tıklayın.
 3. Sağ üst köşedeki üç çizgiye tıklayın.
 4. Şimdi, aşağıdaki AeroInsta ayarlarına tıklayın.
 5. İndirme ayarlarına tıkladığınızda aşağıdaki gibi birkaç seçenek olduğunu göreceksiniz,
  • Sohbette medya dosyalarını indirmeyi etkinleştirin.
  • İndirme bildirimlerini etkinleştirin.
  • İndirme medyalarını kullanıcı adına göre böl
  • İndirilecek yolu ayarlayın.

Şimdi, sohbette medya dosyalarını indir özelliğini etkinleştirmek için 1. kutuya tıklayın. Bu ayarı etkinleştirirseniz, sohbetlerinizdeki videolar, sesler ve fotoğraflar gibi medya dosyalarını indirmek için bir indirme düğmesi görünür.

İndirme bildirimlerini etkinleştirirseniz, indirdiğiniz gönderilerin bildirimlerini alırsınız.

Hatta Instagram hesabının kullanıcı adıyla bir alt dizin oluşturarak gönderileri galerinize indirebilirsiniz.

Ve önce “Phone Storage or SD Card “dan bir klasör seçtiğinizden ve akıllı telefonunuza indirme seçeneği için bir yol belirlediğinizden emin olun.

Son Sözler

Aeroinsta, hızlı ve güçlü özellikleri nedeniyle başından beri büyüyor. Bu Mod, herhangi bir harici web sitesi kullanmadan sohbetlerdeki herhangi bir şeyi indirmek için kolay bir işlem sağlar. Bu yüzden yüz binlerce insan bu uygulamayı indirdi ve indiriyor.

Read More!

Yorum yapın